KONST / Litografier / Litografi 12702395
nr 1270 2395
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Litografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Stadsmotiv, signerad. -86, HC upplaga, Motivet: 38x48
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:41:45
26/8 18:32:01
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson